MICROSOFT
DYNAMICS 365 HİZMETLERİMİZ

Satış

GvH Bilişim, Microsoft Dynamics 365 satışı ve satış sonrası hizmetleri konularında faaliyet göstermektedir.

Proje Yönetimi

GvH Bilişim, Microsoft Yaşam döngüsü hizmetleri (Lifecycle services) ve başarısı kanıtlanmış Surestep metodolojisini kullanarak projelerin yönetimini sağlayarak dijital dönüşüm yolculuğunda garantili çözümler sağlamaktadır.

ERP Danışmanlığı

GvH Bilişim, kendi projeleri ve iş ortakları ile birlikte yürüttüğü projelerde sertifikalı ve tecrübeli modül danışmanları ile hizmet vermektedir. Danışmanlık kapsamında öncelikle mevcut durum ve uygunluk ve eksiklik analizleri gerçekleştirilir, Dynamics 365                                             üzerinde modelleme ve tasarım çalışmaları yapılır.

Finans ve Muhasebe Mevzuatları Takip ve Danışmanlık

SPK'ya tabi olan şirketlerde finansal ve muhasebesel anlamda ihtiyaçların takibi ve uygulanabilir olması önlenemez bir ihtiyaçtır. GVH Bilişim gerekli mevzuat takibi ve uygulama kabiliyeti ile UFRS takibi (Uluslararası Finansal Raporlama Sistemi) ve çözüm danışmanlığı vermektedir.

GvH Bilişim
Eğitim

GvH Bilişim, bir çok sınıf ve özel eğitim vermiş kadrosu ile müşterilerine bilginin kalıcılığını temin eden eğitimler sunmaktadır.

Uygulama Geliştirme

Geliştirme ekibi, projelerin tasarım ve analiz sürecine de dahil olarak gereken en güncel Microsoft teknolojilerinin kullanıldığı hızlı, kapsamlı, standartlara uygun ve aynı zamanda esnek çözümler ortaya çıkarmaktadır. GvH Bilişim geliştirme ekibi , yapılan geliştirmeleri global bir vizyonla ele alarak esnekliği ve o geliştirmenin uygulanabilirliğini artırmaktadır. Bu vizyon bugüne kadar birçok konuda hazır çözümlerin oluşmasını sağlamıştır

Müşteri Destek

Canlı kullanıma geçiş sonrasında müşterilerin uzmanlığa ihtiyaç duydukları anlarda GvH Bilişim ekibi müşterilerine tüm konularda destek vermektedir.

VERSİYON YÜKSELTME
  • vERSİYON YÜKSELTME (UPGRADE)

    • Mevcut Durum Analizi
    • Yeni sürümde gelen Fonksiyon ve Özelliklerin belirlenmesi
    • Standart Özelliklerle Karşılanamayan işlevlerin belirlenmesi
    • Upgrade sonrası destek