GvH Bilişim Kurumsal 

20 YILI AŞKIN DENEYİM        

GvH Bilişim, 20 yılı aşkın Dynamics 365 ve Kurumsal Kaynak Planlama projeleri deneyimiyle, Kurumsal Kaynak Planlaması (ERP) danışmanlık alanında aranan, güvenilir, saygın, kaliteli hizmet sunan, sektörün önde gelen danışmanlık ve yazılım şirketleri arasında yer almaktır.

Microsoft Dynamics 365 iş çözümleri üzerinde birçok sektörde deneyimli uzman çalışanları ile birlikte, müşterilerinin iş çözümünüzden en verimli şekilde yararlanmaları ve şirketlerini daha ileriye taşıyabilmeleri için hizmet ve destek vermektedir.

Küçük ve orta ölçekli işletmeler de dahil, her ölçekteki şirkete Microsoft Dynamics 365 iş yazılımı ile müşterilerine özel esnek çözümler sunmaktadır.

GvH Bilişim, sertifikalı personeli ve uluslararası proje deneyim bilgisi ile, firmaların global dünyadaki teknoloji ve bilgi bütünlüğünü güçlendirerek, verimli, rekabetçi ve karlı firmalar olması için yönünde çözümler sunmaktadır.


Sektör Tecrübelerimiz
95%
Gıda
70%
Kimya
80%
Metal
60%
Enerji
90%
Yapı ve İnşaat
50%
Tekstil - Konfeksiyon
Vizyonumuz ve Misyonumuz
Vizyonumuz: Sektörde aranan güvenilir, saygın, yüksek nitelikli ve uluslararası standartlarda kurumsal yapısı ile sektörün önde gelen danışmanlık ve yazılım şirketleri arasında yer almaktır.
Misyonumuz: Yılların deneyimi ve bilgisi ile yurtiçi ve yurtdışında firmaların teknoloji ve bilgi bütünlüğünü güçlendirerek verimli, rekabetçi, karlı firmalar olmasını başarılı çözümler ile sağlamaktır.
Microsoft ERP Çözümlerimiz ile yazılım ve desteği ile tüm proje ve sonrasında kurulum, eğitim ve danışmanlık hizmeti vermekteyiz.
E-Dönüşüm Danışmanlığı olmak üzere bilişim sektöründe Türkiye genelinde hizmet vermekteyiz.
Amacımız tecrübemiz ile birlikte firmalara en iyi hizmeti vererek hem sizlere hemde sektöre daha kaliteli bir çizgi getirmektir.
Projeleriniz için gerekli tüm destek ve hizmetleri kendi altyapımız ve bünyemizden sizler için hazırlamaktayız.
Proje Aşamaları
SATIŞ ÖNCESİ
0%
talep ve teklİf
ANALİZ
VE TASARIM
0%
planlama ve onay
TEST VE EĞİTİM
SÜRECİ
0%
hİzmet ve kalİte
CANLIYA GEÇİŞ
PROJE KAPANIŞI
0%
başarI